KONST / Litografier / Färglitografi 14476459
nr 1447 6459
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Man i eka, oramat löst blad. Signerad, numrerad 1374/1400. Färglitografi. Bladets mått: 45x54 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:21:29
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson